Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: None
uk: Немає

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Features
uk: Властивості

en: Sorting
uk: Упорядкування

en: About
uk: Про модуль

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Alphabetical
uk: За алфавітом

en: Block display mode
uk: Режим відображення блоку
