Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: None
vi: Không có

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu
