Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Block display mode
be: Лад паказу блокаў
