Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: About
eu: (r)i buruz
