Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: None
hi: कोई नहीं

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: About
hi: के बारे में

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: Block display mode
hi: ब्लॉक प्रदर्शन मोड
