Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: None
hy: Ոչ մի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը
