Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
