Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: None
pt: Nenhum

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Features
pt: Funcionalidades

en: About
pt: Sobre

en: Sort direction
pt: Direção da ordenação

en: Entity count
pt: Contagem de entidade

en: Block display mode
pt: Bloco em modo de exibição
