Vocabulary Catalog (2.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: None
sv: Ingen

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Features
sv: Funktioner

en: Sorting
sv: Sortering

en: About
sv: Om

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Alphabetical
sv: Alfabetisk

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
