Voice Recorder (1.0.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Audio
ru: Аудио

en: Show
ru: Показать

en: @count seconds
ru: @count секунд

en: About
ru: Информация

en: @count hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: @count minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: @count second | @count seconds
ru[0]: @count секунд
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count[2] секунд
