Voice Recorder (1.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Audio
da: Lyd

en: Show
da: Vis

en: @count seconds
da: @count sekunder

en: About
da: Om

en: @count hour | @count hours
da[0]: @count time
da[1]: @count timer

en: @count minute | @count minutes
da[0]: @count minut
da[1]: @count minutter

en: @count second | @count seconds
da[0]: @count sekund
da[1]: @count sekunder
