Voice Recorder (1.0.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Audio
sv: Ljud

en: Show
sv: Visa

en: @count seconds
sv: @count sekunder

en: About
sv: Om

en: @count hour | @count hours
sv[0]: @count timme
sv[1]: @count timmar

en: @count minute | @count minutes
sv[0]: @count minut
sv[1]: @count minuter
