Voice Recorder (1.0.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Show
id: Tampilkan

en: @count seconds
id: @count detik

en: About
id: Tentang

en: @count hour | @count hours
id[0]: @count jam
id[1]: @count jam

en: @count minute | @count minutes
id[0]: @count menit
id[1]: @count menit

en: @count second | @count seconds
id[0]: @count detik
id[1]: @count detik
