Voice Recorder (1.0.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Show
lv: Rādīt

en: @count seconds
lv: @count sekundes

en: About
lv: Par

en: @count hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stunda

en: @count minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: @count second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes
