Voice Recorder (1.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Audio
ca: Àudio

en: Show
ca: Mostra

en: @count seconds
ca: @count segons

en: About
ca: Detalls

en: @count hour | @count hours
ca[0]: @count hora
ca[1]: @count hores

en: @count minute | @count minutes
ca[0]: @count minut
ca[1]: @count minuts

en: @count second | @count seconds
ca[0]: @count segon
ca[1]: @count segons
