Voice Recorder (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Show
fr: Afficher

en: @count seconds
fr: @count secondes

en: About
fr: À propos

en: @count hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: @count second | @count seconds
fr[0]: @count seconde
fr[1]: @count secondes
