Voice Recorder (1.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Audio
ja: オーディオ

en: Show
ja: 表示

en: @count seconds
ja: @count 秒

en: About
ja: アバウト

en: @count hour | @count hours
ja[0]: @count 時間
ja[1]: @count 時間

en: @count minute | @count minutes
ja[0]: @count 分
ja[1]: @count 分

en: @count second | @count seconds
ja[0]: @count 秒
ja[1]: @count 秒
