Voice Recorder (1.0.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Audio
tr: Ses

en: Show
tr: Göster

en: @count seconds
tr: @count saniye

en: About
tr: Hakkında

en: @count hour | @count hours
tr[0]: @count saat
tr[1]: @count saat

en: @count minute | @count minutes
tr[0]: @count dakika
tr[1]: @count dakika

en: @count second | @count seconds
tr[0]: @count saniye
tr[1]: @count saniye
