Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Clear
am: አጥራ

en: Translation
am: ትርጉም
