Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Send
ast: Unviar

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Port
ast: Puertu

en: Sources
ast: Fontes
