Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Send
cy: Anfon

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Sources
cy: Ffynonellau

en: Clear
cy: Clir

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Translation settings
cy: Gosodiadau cyfieithu

en: Interface
cy: Rhyngwyneb
