Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་
