Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: File Size
et: Failisuurus

en: Refresh
et: Värskenda

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Georgia
et: Gruusia

en: to
et: -

en: Sources
et: Allikad

en: Clear
et: Tühjenda

en: Features
et: Omadused

en: Translation
et: Tõlge

en: Send message
et: Saada teade

en: About
et: Programmist

en: UI settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: Auto-detect language
et: Keele isetuvastus

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Source language
et: Algne keel

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Enable translation
et: Luba tõlkimine
