Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to fi translation catalogue (58 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Search
fi: Etsi

en: Scheme
fi: Skeema

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Host
fi: Isäntä

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Send
fi: Lähetä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Port
fi: Portti

en: Sources
fi: Lähteet

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Translation
fi: Käännös

en: Search Index
fi: Hakuindeksi

en: Server
fi: Palvelin

en: Services
fi: Palvelut

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Last updated:
fi: Viimeksi päivitetty:

en: UI settings
fi: UI asetukset

en: Speed
fi: Nopeus

en: Light
fi: Vaalea

en: Auto-detect language
fi: Tunnista kieli automaattisesti

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: Translation settings
fi: Kääntämisen asetukset

en: Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Dark
fi: Tumma

en: Enable translation
fi: Ota käyttöön käännökset

en: Accent color
fi: Korostusväri
