Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to fr translation catalogue (69 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Language
fr: Langue

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Download
fr: Téléchargement

en: Search
fr: Rechercher

en: Scheme
fr: Schéma

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Text Color
fr: Couleur de texte

en: View
fr: Voir

en: File Size
fr: Taille du fichier

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Theme
fr: Thème

en: User
fr: Utilisateur

en: Configure
fr: Configurer

en: Host
fr: Hôte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Location
fr: Emplacement

en: Field name
fr: Nom du champ

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Model
fr: Modèle

en: Send
fr: Envoyer

en: Colors
fr: Couleurs

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: now
fr: maintenant

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Georgia
fr: Géorgie

en: to
fr: à

en: API key
fr: Clé d'API

en: Clear
fr: Vider

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Font Family
fr: Famille de fonte

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Translation
fr: Traduction

en: Search Index
fr: Index de recherche

en: Server
fr: Serveur

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Font family
fr: Police de caractères

en: About
fr: À propos

en: API Keys
fr: Clés API

en: UI settings
fr: Paramètres de l'interface

en: Clear filters
fr: Effacer les filtres

en: Speed
fr: Vitesse

en: Light
fr: Léger

en: Auto-detect language
fr: Détecter automatiquement la langue

en: UI Settings
fr: Paramètres de l'interface

en: Search index
fr: Index de recherche

en: Source language
fr: Langue d'origine

en: Source fields
fr: Champs sources

en: Translation settings
fr: Paramètres de traduction

en: Warnings
fr: Avertissements

en: API settings
fr: Paramètres de l'API

en: Date Range
fr: Intervalle de dates

en: Dark
fr: Sombre

en: Header title
fr: Titre de l'en-tête

en: Enable translation
fr: Activer la traduction

en: Default Language
fr: Langue par défaut

en: Placeholder text
fr: Texte de substitution

en: Accent color
fr: Couleur d'accentuation
