Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Port
fy: Poarte

en: Send message
fy: Berjocht ferstjoere
