Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: Scheme
he: סכמה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Refresh
he: ריענון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Host
he: שם שרת

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Field name
he: שם שדה

en: Send
he: שלח

en: Colors
he: צבעים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Provider
he: ספק

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Montserrat
he: מונטסראט

en: Port
he: פורט

en: Sources
he: מקורות

en: Clear
he: ניקוי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Translation
he: תרגום

en: Search Index
he: אינדקס חיפוש

en: Server
he: שרת

en: Send message
he: שלח

en: About
he: אודות

en: UI settings
he: הגדרות ממשק משתמש

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Source language
he: שפת מקור

en: Translation settings
he: הגדרות תרגום

en: Interface
he: מִמְשָׁק

en: Warnings
he: אזהרות

en: Enable translation
he: ניתן לתרגום
