Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Search
hu: Keresés

en: Scheme
hu: Séma

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Theme
hu: Smink

en: User
hu: Felhasználó

en: Configure
hu: Beállít

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Field name
hu: Mező neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Model
hu: Modell

en: Send
hu: Küldés

en: Colors
hu: Színek

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: now
hu: most

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Georgia
hu: Grúzia

en: to
hu: ide

en: API key
hu: API kulcs

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Clear
hu: Törlés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Translation
hu: Fordítás

en: Search Index
hu: Keresési index

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: About
hu: Leírás

en: Last updated:
hu: Utolsó frissítés:

en: Conversations
hu: Beszélgetések

en: UI settings
hu: Felhasználói felület beállítások

en: Speed
hu: Sebesség

en: Light
hu: Világos

en: Auto-detect language
hu: Nyelv automatikus felismerése

en: Search index
hu: Keresési index

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Conversation
hu: Beszélgetés

en: Translation settings
hu: Fordítási beállítások

en: Interface
hu: Felület

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Date Range
hu: Dátumtartomány

en: Dark
hu: Sötét

en: Google API key
hu: Google API kulcs

en: Enable translation
hu: Fordítás engedélyezése
