Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Download
is: Hala niður

en: Version
is: Útgáfa

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Theme
is: Þema

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Host
is: Vél

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: Send
is: Senda

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: now
is: núna

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Georgia
is: Georgía

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Clear
is: Hreinsa

en: Translation
is: Þýðing

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: About
is: Um
