Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Send
jv: Kirim

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Sources
jv: Sumber

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: About
jv: Ngenani

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Translation settings
jv: Setélan terjemahan

en: Interface
jv: Polatan
