Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Montserrat
ka: მონსერატი

en: Port
ka: პორტი

en: Sources
ka: წყაროები

en: Interface
ka: ინტერფეისი
