Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Send
mn: Илгээх

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
