Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Send
mr: पाठवा

en: Colors
mr: रंग

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sources
mr: स्त्रोत
