Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Refresh
ps: تاندول

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Host
ps: کوربه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Montserrat
ps: مونتسرات

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: UI settings
ps: UI امستنې
