Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
