Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Theme
sl: Tema

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Host
sl: Gostitelj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Field name
sl: Ime polja

en: Send
sl: Pošlji

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Port
sl: Vrata

en: Sources
sl: Viri

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu

en: Search index
sl: Indeks iskanja
