Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Send
sq: Dërgo

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Sources
sq: Burimet

en: About
sq: Informacione

en: Translation settings
sq: Rregullimet e përkthimeve
