Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to sv translation catalogue (61 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: Search
sv: Sök

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Text Color
sv: Textfärg

en: View
sv: Visa

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Host
sv: Värd

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Field name
sv: Fältnamn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Model
sv: Modell

en: Send
sv: Skicka

en: Colors
sv: Färger

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: now
sv: nu

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Provider
sv: Leverantör

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Georgia
sv: Georgien

en: to
sv: till

en: Sources
sv: Källor

en: Clear
sv: Rensa

en: Features
sv: Funktioner

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Translation
sv: Översättning

en: Search Index
sv: Sökindex

en: Services
sv: Tjänster

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: About
sv: Om

en: UI settings
sv: Inställningar för användargränssnitt

en: Speed
sv: Hastighet

en: Light
sv: Ljust

en: Auto-detect language
sv: Automatisk upptäckt av språk

en: Search index
sv: Sökindex

en: Source language
sv: Källspråk

en: Translation settings
sv: Inställningar för översättning

en: Interface
sv: Gränssnitt

en: Warnings
sv: Varningar

en: Date Range
sv: Datumintervall

en: Dark
sv: Mörkt

en: Enable translation
sv: Aktivera översättning

en: Accent color
sv: Accentfärg

en: Allowed origins
sv: Tillåtet ursprung
