Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Search
te: వెతుకు

en: Scheme
te: పథకం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Send
te: పంపించు

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Sources
te: మూలాలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Translation
te: అనువాదం

en: About
te: గురించి

en: Source language
te: మూల భాష

en: Translation settings
te: అనువాదపు అమరికలు
