Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Send
ug: يوللاش

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Search index
ug: ئىزدەش
