Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to vi translation catalogue (59 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Actions
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Version
vi: Phiên bản

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Scheme
vi: CSDL

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: File Size
vi: Dung lượng tập tin

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Theme
vi: Sắc thái

en: User
vi: Người dùng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: Field name
vi: Tên trường

en: Model
vi: Mô hình

en: Send
vi: Gửi

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: now
vi: bây giờ

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Port
vi: Cổng

en: Stop
vi: Dừng

en: API key
vi: khóa API

en: Sources
vi: Nguồn

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Features
vi: Tính năng

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Search Index
vi: Chỉ mục tìm kiếm

en: Server
vi: Máy chủ

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Conversations
vi: Cuộc nói chuyện

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Auto-detect language
vi: Ngôn ngữ tự-động-dò-tìm

en: Search index
vi: Chỉ mục tìm kiếm

en: Conversation
vi: Cuộc nói chuyện

en: Translation settings
vi: Thiết lập bản dịch

en: Interface
vi: Giao diện

en: Warnings
vi: Thắng

en: Assistant
vi: Phụ tá

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Device
vi: Thiết bị
