Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Host
af: Masjien

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Send
af: Stuur

en: Sources
af: Bronne
