Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Search
ar: بحث

en: Scheme
ar: مخطط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: عنوان URL

en: Refresh
ar: تحديث

en: Theme
ar: سمة

en: User
ar: مستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: Host
ar: المستضيف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Filter
ar: تصفية

en: Location
ar: الموقع

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Send
ar: أرسل

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Provider
ar: المزود

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Montserrat
ar: مونتسيرات

en: Port
ar: منفذ

en: Sources
ar: المصادر

en: Clear
ar: مسح

en: Features
ar: الخصائص

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Translation
ar: الترجمة

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول

en: UI settings
ar: إعدادات UI

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Source language
ar: لغة المصدر

en: Translation settings
ar: إعدادات الترجمة

en: Interface
ar: الواجهة

en: Warnings
ar: تحذيرات
