Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: Theme
az: Tema

en: User
az: İstifadəçi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Field name
az: Sahə adı

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Provider
az: Provayder

en: Default language
az: Defolt dil

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Translation
az: Tərcümə

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: About
az: Haqqında

en: UI settings
az: UI parametrləri

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Translation settings
az: Tərcümə parametrləri

en: Interface
az: İnterfeys

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Enable translation
az: Tərcüməni aktivləşdirin
