Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: File Size
be: Памер Файла

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Theme
be: Тэма

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Host
be: Хост

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Field name
be: Назва поля

en: API Key
be: Ключ API

en: Send
be: Адаслаць

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Georgia
be: Грузія

en: Montserrat
be: Монтсеррат

en: Port
be: Порт

en: Sources
be: Крыніцы

en: Features
be: Функцыі

en: Translation
be: Пераклад

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Translation settings
be: Настройкі пераклада

en: Interface
be: Інтэрфейс

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Dark
be: Цёмная
