Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Host
bg: Хост

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Send
bg: Изпрати

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Port
bg: Порт

en: Sources
bg: Източници

en: Clear
bg: Изчисти

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Source fields
bg: Полета на източника

en: Translation settings
bg: Настройки на превода
