Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Host
bn: হোস্ট

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Port
bn: পোর্ট

en: Sources
bn: উৎস

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Search index
bn: অনুসন্ধান সূচি
