Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Montserrat
bo: མོང་ཐེ་སེ་ར་ཐེ་གླིང་ཕྲན།

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Translation settings
bo: ཡིག་སྒྱུར་སྒྲིག་འགོད

en: Interface
bo: འཆར་ངོས
