Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
