Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: User
bs: Korisnik

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija

en: Field name
bs: Ime polja

en: Send
bs: Pošalji

en: Colors
bs: Boje

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Translation
bs: Prevod

en: Search Index
bs: Indeks pretrage

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: Translation settings
bs: Postavke prevoda
